ELENI

15 paź 2024 | Aktualności

Zapraszamy na wspaniały i wzruszający koncert🎶 Spotkanie z muzyką pełną emocji, która kojąco wpływającą na słuchaczy zagwarantuje nam Eleni🎤 To muzyczna podróż z największymi przebojami piosenkarki, które śpiewa od 45 lat🎉 Wybierz się w muzyczną podróż do Grecji🇬🇷 w rytmie największych przebojów artystki, aż po najnowsze kompozycje👉🏻🎫

Eleni – koncert 45-lecia :)

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowy, jubileuszowy koncert Eleni z zespołem. Będzie to muzyczna podróż z największymi przebojami piosenkarki ,które śpiewa od 45 lat. Usłyszymy piosenki zespołu Prometusz takie jak „ po słonecznej stronie życia”, „ ballado hej, ballado niepokorna” , w którym Eleni rozpoczynała karierę . Przeboje takie jak : miłość jak wino, troszeczkę ziemi troszeczkę słońca, po słonecznej stronie życia, a słońce sobie lśni – to kulminacja koncertu. Nostalgiczne , pełne refleksji piosenki : nic miłości nie pokona oraz nim świt obudzi noc – to druga część koncertu zakończona wiązanka przebojów greckich oraz zorbą.
Artystce towarzyszyć będzie zespół : Alksander Białous – gitara, buzuki, Kostas Dzokas- buzuki.
Czas trwania koncertu; 90 min
Zapraszamy!!!

Bilety w kasie MDK i na biletyna.pl